Pierwsze spotkanie w Artetece! DIY Działaj!

Wczoraj po raz pierwszy miałyśmy przyjemność spotkać się w przestrzeni Arteteki z gronem przemiłych Pań zainteresowanych tematem rękodzieła i nowych technologii. Spotkanie rozpoczęło się kilka minut po 17.00, ale razem z Martą przygotowywałyśmy się do niego już kilka godzin wcześniej. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik. Rozpoczęłyśmy od kilku informacji wprowadzających (skrót znajduje się w zakładce Sprawy organizacyjne).

Następnie, z wykorzystaniem tabletów multimedialnych z systemem operacyjnym Android oraz Apple przedstawiłyśmy kilka dobrych źródeł, które mogą być wspaniałą inspiracją do wykonywania własnych projektów. Na tapecie znalazł się m. in. Pinterest i jego polski odpowiednik: Zszywka, a także YouTube – (prawie) niewyczerpane źródło różnorodnych tutoriali.

Po części teoretycznej przeszłyśmy do wyczekiwanej zarówno przez Uczestniczki, jak i przez nas – części praktycznej. Pierwszym zadaniem było własnoręczne ozdobienie teczek w formacie A4, które służyć będą nam przez kilka najbliższych miesięcy. Przedstawiamy pierwsze efekty prac 🙂

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s