SERIALKON 2015

Oglądasz seriale? Lubisz o nich rozmawiać? To wydarzenie jest dla Ciebie!

Serialkon jest dwudniowym festiwalem, podczas którego wysłuchać można prelekcji i dyskusji panelowych dotyczących wszystkiego, co z serialami związane, a przygotowanych przez zaproszonych blogerów, ekspertów od kultury popularnej, specjalistów akademickich i fanów. Seriale fantastyczne, animowane, kostiumowe, telewizyjne antologie i nostalgiczne wycieczki do czasów dzieciństwa – na Serialkonie znajdzie się miejsce na każdy gatunek i typ telewizyjnej produkcji.

–>HARMONOGRAM<–
–>OPIS PROGRAMU<–

Część prowadzonych prelekcji będzie można obejrzeć na żywo na kanale Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

TERMIN:
21 i 22 listopada 2015

MIEJSCE:
Pauza In Garden – kawiarnia znajdująca się na poziomie -1 w budynku Arteteki WBP w Krakowie – ul. Rajska 12, wejście od ul. Szujskiego.
Arteteka WBP w Krakowie – ul. Rajska 12, wejście od ul. Szujskiego.
Wojewódzka Biblioteka Publiczna – Budynek Główny – ul. Rajska 1.

DOJAZD:
Serialkon odbywać się będzie w agendach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie – w Budynku Głównym przy ulicy Rajskiej 1 oraz w Artetece przy ulicy Rajskiej 12. Ulica ta znajduje się centrum miasta – ul. Rajska jest przecznicą od ulicy Karmelickiej odchodzącej od Rynku Głównego. Najbliżej usytuowanym przystankiem autobusowym/tramwajowym w stosunku do ul. Rajskiej jest „Teatr Bagatela”. Dla osób spoza Krakowa, którzy wybierają się na festiwal sporym ułatwieniem będzie aplikacja jakdojade.pl którą można ściągnąć tutaj na smartfony z Androidem, a tutaj dla systemu iOS.

WSTĘP – AKREDYTACJA:
Wejście na festiwal jest darmowe, jednak obowiązywać będzie rejestracja uczestników. Zapisać się można tylko i wyłącznie na miejscu – nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc. Rejestracja prowadzona będzie od godziny 11:00 w sobotę 21 listopada w budynku Arteteki WBP w Krakowie – na parterze. Należy wpisać się na listę, odebrać plakietkę oraz materiały informacyjne. Akredytacja będzie ważna 2 dni. Osoby zarejestrowane proszone są o noszenie identyfikatora ze sobą – organizator zastrzega sobie prawo do nie wydania duplikatu. Osoby które zarejestrują się w sobotę i przyjdą również w niedzielę, z tego samego powodu, proszone są o przyniesienie identyfikatora z poprzedniego dnia. Rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży i osoby niepełnosprawne będą akredytowane poza kolejką!

INFORMACJA OD ORGANIZATORA:

odorganizatorów

SZATNIA:
Na parterze budynku Arteteki znajdują się 72 zamykane szafki na monety. W Budynku Głównym Biblioteki będzie otwarta duża, bezpłatna szatnia, z której korzystać będzie można w sobotę w godzinach 11.00-20.00, a w niedzielę w godzinach 10.00-19.00.

ORGANIZATOR:
Fundacja Historia Vita, klub Krakowskie Smoki, blog serialowy Pulpozaur.pl

PARTNERZY:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie i Arteteka WBP.

Informacje zebrane z poniższych źródeł:
Serialkon na Facebooku
Pulpozaur

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s