Zapisy na nowy semestr zajęć DIY Działaj!

Witajcie!

Termin pierwszych zajęć: 8 marca 2016. Będą to zajęcia otwarte, więc nie trzeba się na nie zapisywać. Zapraszamy na nie wszystkie Panie, które chciałyby zobaczyć jak wyglądają nasze warsztaty i dowiedzieć się o nich coś więcej. Poniżej dalsze informacje dotyczące zapisów.

Przypominamy ważne informacje dla osób zdecydowanych (a wiemy że jesteście 😉 i dziękujemy) na udział w naszych zajęciach:

Aby wziąć udział w zajęciach należy przeczytać i zaakceptować Regulamin Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych, dlatego kolejnym warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest udzielenie zgody na wykorzystywanie wizerunku i efektów pracy do celów marketingowych –> oświadczenie <–

Prosimy o przeczytanie również zakładki –> sprawy organizacyjne <– znajdują się tam szczegółowe informacje potrzebne przed zapisem do zajęć.

Osoby już zdecydowane na uczestnictwo  prosimy o wysłanie swoich danych (imienia i nazwiska oraz adresu e-mail do kontaktu) na adres: dzialajwarte@rajska.info.

O wszystkich szczegółach będziemy informować drogą elektroniczną.  Terminy kolejnych zajęć pojawią się również w zakładce Terminy zajęć DIY Działaj!

Pamiętajcie, jeśli macie jakieś pytania, zawsze możecie nas znaleźć w Artetece lub zadzwonić: 12 37 52 141.

Pozdrawiamy 🙂
Gaba i Marta

Jedna myśl w temacie “Zapisy na nowy semestr zajęć DIY Działaj!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s