Dzień Otwarty z DIY Działaj!

W godzinach otwarcia agendy (10.00 – 19.00) zachęcamy do robienia sobie zdjęć na tle specjalnie przygotowanej foto-ścianki DIY oraz udziału w naszym konkursie z nagrodami pt. „Kopernik była kobietą” związanym z kobiecym kinem, muzyką i komiksem.

Ponadto zapraszamy na dodatkowe atrakcje:

O godzinie 17.00, na I piętrze Arteteki rozpocznie się prelekcja i warsztat ruchowy pt. Uwięziona w powięzi? Czyli jak odzyskać wewnętrzną wolność.  Spotkanie poprowadzi Marta Sobolska bodyworker – masażystka, instruktor aikido, metody Pilatesa i leniwego pływania kraulem.

Marta zaprasza:

Będzie to spotkanie dotyczące powięzi – jednego z najbardziej fascynujących organów naszego ciała. O tym jak się z nią porozumieć, jak się pozbyć porannej sztywności, jak dbać o wieczorną higienę bez zmęczenia i wykańczających ćwiczeń, oraz o tym czego możemy nauczyć się od zwierząt. Tylko dla leniwych.

O godzinie 18.00 nastąpi rozwiązanie konkursu pt. „Kopernik była kobietą”  i rozdanie atrakcyjnych nagród.

Punktem głównym programu jest specjalne wydanie zajęć DIY Działaj! łączących nowe technologie z tradycyjnym rękodziełem, które rozpocznie się o godzinie 18.15 na drugim piętrze.

Oprócz tego w godzinach 17.00 – 19.00 będzie można wziąć udział w warsztatach z gier planszowych, a do dyspozycji wszystkich kobiet będzie Personalny Doradca ds. Gier. Będzie można także skorzystać z porad wizażystki oraz wziąć udział w Perfume Party czyli poznać grupy zapachowe perfum i dobrać odpowiedni zapach dla siebie.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, które chciałyby zobaczyć jak wyglądają nasze warsztaty i dowiedzieć się o nich coś więcej. Zachęcamy też do przeczytania kilku wpisów na temat zajęć –> tutaj <–

Osoby zdecydowane mogą się już zapisywać na nowy cykl. Wystarczy wysłać na adres dzialajwarte@rajska.info swoje imię i nazwisko oraz adresu e-mail do kontaktu.

Przed zapisem prosimy też o zapoznanie się z –> tymi materiałami <–

Do zobaczenia 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s