DIY Działaj! 5 kwietnia 2016

Cześć!

Zapraszamy Was serdecznie na kolejne zajęcia z cyklu DIY Działaj! które odbędą się już w najbliższy wtorek 5 kwietnia, tradycyjnie o godzinie 17.00 w Artetece na II piętrze.

Na kolejnych zajęciach w cyklu wiosennym chciałybyśmy skupić się na projektach związanych z papierem. Pokażemy nasze pomysły na tzw. papercrafty, czyli gotowce, z których można tworzyć przestrzenne modele oraz kartki okolicznościowe w trójwymiarze, czyli pop-up cards.

Inspirują nas oczywiście najnowsze trendy w rękodziele, jakie serwują m.in. użytkowniczki Pinteresta (zajrzyj tu!), ale także blogi i vlogi profesjonalnych dizajnerów, którzy chętnie dzielą się swoimi pomysłami na małe, domowe projekty (np. Jessica Jones).

Podstawowe materiały będą dostępne na zajęciach, dzięki uprzejmości Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie, natomiast jeśli chciałybyście wzbogacić swoje projekty zachęcamy do przyniesienia własnych dodatków takich jak: wzorzyste nożyczki, kawałki różnych rodzajów papieru, papier czerpany, barwny karton, kolorowe wstążki, guziki, pióro do kaligrafii, skrawki materiałów, koronki, wzorniki/ścinki tapety, itp.
Szukajcie interesujących wzorów, faktur i kolorów, by wybrać swoje ulubione połączenie! 🙂

Zapraszamy,
Gaba i Marta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s