Już 6 marca startuje wiosenno-letni semestr zajęć DIY Działaj!

Jeśli trafiłaś na tę stronę i nie wiesz co oznacza D.I.Y., to musisz wiedzieć, że przede wszystkim oznacza to mnóstwo zabawy i satysfakcji ze szlifowania własnych, często nieuświadomionych talentów. Pomożemy Ci odkryć Twój kreatywny potencjał razem z grupą świetnych babek, które spotykają się z nami co drugi wtorek w godz. 17:00 – 19:00 w Artetece. Od marca starujemy z nową, wiosenno-letnią edycją, więc dołączaj śmiało!

Pierwsze spotkanie w nowym semestrze – już 6 marca! – jest spotkaniem otwartym, to znaczy że każda może na nie przyjść bez wcześniejszego zapisywania się i zabrać ze sobą koleżankę, mamę, córkę, babcię, czy sąsiadkę.

DIYourself, czyli swojskie „Zrób to sama” to nie tylko maksyma, ale prawdziwa filozofia działania na miarę naszych czasów. Ta idea zainspirowała nas do stworzenia w Artetece WBP miejsca spotkań dla kreatywnych kobiet, które wspólnie wymieniają się doświadczeniami i umiejętnościami. Spotykamy się stałą grupą zazwyczaj co dwa tygodnie, ale wszystkie terminy znajdziesz zawsze w zakładce „Terminy zajęć DIY Działaj!”

Nasza grupa działa w zmieniającym się składzie w trybie semestralnym (choć najwytrwalsze uczestniczki są z nami od samego początku :)). Udział jest całkowicie darmowy! Jedyny koszt jaki ponosicie, to dwie godziny Waszego czasu oraz od czasu do czasu częściowo koszt materiałów do wykonania poszczególnych projektów.

Warto zapisać się do naszego newslettera (zapisz się!! 🙂), ponieważ przed każdymi zajęciami wysyłamy do Was maila z informacją, co należy ze sobą przynieść na kolejne spotkanie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej zajrzyj do tego wpisu. W razie dodatkowych pytań możesz też do nas napisać na adres: dzialajwarte@rajska.info.

A jeśli chcesz się od razu zapisać na cały semestr, możesz skorzystać z formularza w tym miejscu.

Do zobaczenia we wtorek!

Marta&Ania

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s