Minecraft nie tylko dla początkujących

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Minecrafta – do Arteteki trafiły  nowe poradniki wydane przez studio Mojang!

Pierwszy z nich, Rocznik 2018, przedstawia niedawno wprowadzony do gry tryb przygody, w którym dowiecie się jak ściągnąć odpowiednią mapę i co spakować do swojego ekwipunku, by jak najlepiej przygotować się do wyzwania postawionego przez autorów sfery.

minecraft
fot. M. Kozyra

Jeśli nie w głowie wam przygody i wolicie pieczołowicie przeszukiwać kopalnie w poszukiwaniu unikatowych surowców, zachęcamy do sięgnięcia po Blokopedię, zjawiskowo wydany przewodnich bloków dla wnikliwych fanów gry. Dowiecie się jak wykonać świecące przedmioty, czym różni się piasek od piaskowca, jak udekorować swój dom, do czego najlepiej wykorzystać obsydian i jak rozpoznać smocze jajo.

minecraft
fot. M. Kozyra

Przypominamy, że w naszych zbiorach znajduje się też seria poradników dla początkujących graczy, które pomogą wam wybrać tryb gry i wskażą jak przetrwać swój pierwszy dzień w świecie Minecrafta. Jeżeli lubicie inwestować swój czas w tworzenie wymyślnych budowli, polecamy Poradnik dla budowniczych, dowiecie się gdzie zdobyć potrzebne materiały, jak wznieść mury obronne i mosty, a nawet jak udekorować swój ogród.

Dla entuzjastów walki idealnie sprawdzi się Poradnik dla wojowników, który pomoże wam dobrze przygotować się do starcia. Nie tylko wyposaży was w broń i zbroję, ale również wprowadzi was w magiczne zastosowania mikstur i zaklęć, które ułatwią pojedynek. Gracze, którzy widzieli już w Minecrafcie wszystko, powinni zainteresować się Poradnikiem użytkowników czerwonego kamienia, który udoskonali ich wynalazki i odsłoni nowe możliwości gry.

minecrat
fot. M. Kozyra

W świat książek o Minecrafcie możecie zanurzyć się na 3 piętrze Arteteki WBP w Krakowie. W naszym zbiorach znajduje się również sama gra Minecraft, więc nabyte umiejętności możecie od razu przetestować na znajdującym się w Artetece Playstation ; )

Zapraszamy!

Magda Kozyra

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s