Oferta dla przedszkoli


Oferta dla grup zorganizowanych.

Muzyka niejedno ma imię… (zajęcia dla grup przedszkolnych oraz klas I-VI szkoły podstawowej)

Warsztaty muzyczne z wykorzystaniem Bum Bum Rurek. Uczniowie dowiedzą się, jakie są alternatywne sposoby tworzenia oryginalnych melodii oraz instrumentów, a wiedzę tę wykorzystają w grach i zabawach muzyczno-ruchowych. Finałem zajęć będzie autorski koncert.
Terminy: do uzgodnienia
Wielkość grupy: do 25 osób
Rezerwacje: Arteteka, tel. (12) 37-52-141, (12) 37-52-140, (12) 37-52-142, (12) 37-52-143


Nie tylko selfie! Magiczny świat fotografii (zajęcia dla grup przedszkolnych oraz klas I-VI szkoły podstawowej)

Zajęcia o fotografii pomogą przybliżyć dzieciom magiczny świat robienia zdjęć. Poznają one początki sztuki fotograficznej, dowiedzą się, kiedy powstał pierwszy aparat fotograficzny, kim jest fotograf i co to właściwie jest zdjęcie. Ponadto będą mogły obejrzeć unikatowe albumy fotograficzne i opowiedzieć o swoich doświadczeniach z fotografowaniem, ale przede wszystkim zobaczą, jak za pomocą łatwych i ciekawych programów komputerowych zrobić sobie absolutnie szałowe i oryginalne selfie! A wszystko to w otoczeniu wesołych gier i zabaw, zarówno ruchowych, jak i plastycznych, pobudzających wyobraźnię i angażujących kreatywność dzieci.
Terminy: do uzgodnienia
Wielkość grupy: do 25 osób
Rezerwacje: Arteteka, tel. (12) 37-52-140, (12) 37-52-142, (12) 37-52-143


Filmowy świat w Artetece (zajęcia dla grup przedszkolnych oraz klas I – IV szkoły podstawowej)

Zajęcia będą składały się z dwóch części. W pierwszej dzieci porozmawiają o tym, czym jest film i jak on powstaje. Poznają kilka ciekawostek z historii kinematografii i będą mogły opowiedzieć o tym, co najbardziej lubią oglądać w telewizji czy kinie. Druga część zajęć będzie wymagać zaangażowania, kreatywności i aktywności – ćwiczenia teatralne połączymy z zabawami ruchowymi, będzie miejsce zarówno na pracę indywidualną jak i działanie w grupach. Na zakończenie dzieci będą mogły wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce – spróbujemy nakręcić swój własny film, korzystając z komputerów i tabletów.

Terminy: do uzgodnienia
Wielkość grupy: do 25 osób
Rezerwacje: Arteteka, tel. (12) 37-52-140, (12) 37-52-142, (12) 37-52-143

 

 

Tagi: zajęcia dla dzieci kraków, zajęcia dla młodzieży kraków, bezpłatne zajęcia dla dzieci, bezpłatne zajęcia dla młodzieży kraków, arteteka kraków, rajska kraków, zajęcia w bibliotece, warsztaty dla dzieci w krakowie, bezpłatne warsztaty, darmowe zajęcia dla dzieci kraków,
Reklamy