Konwersacje językowe


Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie zaprasza na bezpłatne spotkania z kulturą i językiem hiszpańskim, francuskim, angielskim i niemieckim w ramach programu Unii Europejskiej „Erasmus+ Młodzież”. Dodatkowo odbywać się będą spotkania z językiem rosyjskim. Już od października przez będziemy gościć w bibliotece wolontariuszy z Francji, Włoch, Hiszpanii oraz Niemiec.

Osoby biorące udział w zajęciach powinny posiadać:

  1. Zapał do nauki języka obcego,
  2. Ważną kartę biblioteczną WBP w Krakowie – można ją uzyskać bezpłatnie na podstawie dokumentu tożsamości w Punkcie Rejestracji Czytelników i w Artetece WBP w Krakowie,
  3. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  4. Dobry humor i pozytywne nastawienie.

Poniżej wykaz spotkań:

I edycja (od października 2019 r.)

 

II edycja (od lutego 2020 r.)

Szczegółowe informacje, terminy spotkań, ewentualne zmiany oraz formularze zapisów znajdują na blogu wolontariuszy – „Rajska blog”.

Liczba miejsc ograniczona. Po zakończeniu rekrutacji na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie wysłana informacja o przyjęciu zgłoszenia lub braku wolnych miejsc. W trakcie zajęć wykonywane będą zdjęcia w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie.

Rekrutacja na zajęcia rozpocznie się w połowie września br.

Informacje archiwalne znajdują się również na blogu Wolontariuszy.

Tagi: konwersacje językowe, EVS, kraków, lekcje językowe, native speaker, language lessons in cracow, bezpłatne konwersacje, bezpłatne zajęcia językowe