DIY Działaj!


Zajęcia  „D.I.Y. Działaj!” jest to cykl warsztatów skierowanych do kobiet w wieku powyżej 18 lat, które są zainteresowane rozwinięciem swoich kreatywnych zdolności i przemienieniem ich w projekty użyteczne w codziennym życiu. logo DIY 1

Chcesz odnowić stary t-shirt?

Nie chcesz tracić pieniędzy na drogie etui na czytnik ebooków?

W ostatniej chwili przypomniałaś sobie o urodzinach koleżanki, a do dyspozycji masz tylko podstawowe materiały biurowe?

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak proste rozwiązania leżą w zasięgu ręki. Przyjdź i poznaj nasze pomysły oraz podziel się własnymi!

DIY Działaj! tworzy grupa kobiet, która spotyka się w stałym składzie co dwa tygodnie i wymienia się doświadczeniami w zakresie tego, co można stworzyć własnymi siłami i z pomocą Internetu jako niewyczerpanego źródła wiedzy. Na zajęciach będziemy eksplorujemy miejsca w sieci, z których można czerpać inspiracje, wykorzystując przy tym zasoby multimedialne Arteteki – tablety, iPady, tablety graficzne, czytniki e-book’ów. Razem tworzymy przestrzeń, w której nowoczesność spotka się z tradycyjnym rękodziełem.

Ten blog jest jednocześnie jednym z narzędzi pracy na zajęciach, a także ich efektem. Razem z uczestniczkami publikujemy tu swoje efekty pracy, osiągnięcia i nowe pomysły. Oprócz tego, zapraszamy również do przeglądania innych działów na tej stronie, gdzie można zapoznać się z pozostałą ofertą Arteteki.

Pierwsze zajęcia odbyły się we wrześniu 2015 roku, aktualnie przygotowujemy się do kolejnego semestru, więcej informacji wkrótce!

Aby zapisać się do grupy, prosimy o zapisy poprzez poniższy link:

zapisz się do newslettera DIY Działaj!

Anna Czechmanowska

Do zobaczenia na Rajskiej!

TERMINY ZAJĘĆ

IMG_3817